Warszawa, Dni Designu Miejskiego


W dniach 16-17 czerwca 2010 roku w Warszawie odbędą się Dni Designu Miejskiego "Design 4CityLife", organizowane przez Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Miast i Regionów PROREGIONA, we współpracy z Władzami Dzielnicy Praga Płn.

Celem tego wydarzenia jest stworzenie platformy współpracy w dziedzinie zagospodarowywania przestrzeni miejskiej pomiędzy przedstawicielami samorządów a architektami, projektantami i producentami urządzeń miejskich. W szerszej perspektywie Dni Designu mają za zadanie propagować nowoczesne trendy i rozwiązania oraz prowokować do dyskusji nad efektywnym planowaniem przestrzeni publicznej.

Impreza składa się z trzech części: targów, seminariów oraz plenerowej wystawy "mebli" miejskich i w całości będzie się odbywać w przestrzeniach dawnej Wytwórni Wódek "Koneser" na warszawskiej Pradze.

Patronat merytoryczny nad Dniami Designu objęła czeska firma mmcité, lider w branży projektowania przestrzeni miejskiej. Patronat medialny: TVN Warszawa, AMS, gazeta/warszawa.pl, Murator.Plus, Elle Decoration, bryla.pl

Szczegóły o imprezie na www.4citylife.com