Konkurs na projekty mebli miejskich - termin: 31 lipca 2010

KapArt Group i Signature Murale Polska ogłaszają konkurs na projekty mebli miejskich i elementów małej architektury. Prace można zgłaszać do końca lipca. Punktem wyjścia dla konkursu było zdiagnozowanie "mizerii polskiego rynku szeroko pojmowanego designu i wzornictwa związanego z przestrzenią publiczną w naszym kraju".

Celem konkursu jest zachęcenie świetnych, młodych i niedocenionych projektantów i designerów do stworzenia projektów, które będą rozpoznawane nie tylko na rynku krajowym, ale także europejskim.

Organizatorzy liczą na otwarte umysły, świeżość, kreatywność, ale jednocześnie przemyślane rozwiązania dające się wdrożyć do produkcji. Obowiązuje pełna dowolność materiałów np. stali, Cortenu, betonu, odlewów aluminiowych, szkła, drewna egzotycznego i tworzyw sztucznych.

Ważnym elementem jest, że wszystkie projekty, które zostaną wdrożone do produkcji i trafią do katalogu KapArt lub Signature Murale przełożą się na sukces finansowy i zawodowy projektantów - elementy będą sygnowane nazwiskiem twórcy, a część zysków ze sprzedaży również trafi do projektanta. Całość kosztów wdrożenia produktu oraz samą sprzedaż i marketing będą zapewniać organizatorzy.

Projekty należy przesyłać za pośrednictwem Facebooka wstawiając na tablicę, lub bezpośrednio na adres e-mail: KapArtProject@signaturemurale.pl.