Wydarzenia: Zbuduj grę miejską dla swojego dziecka

Motyw do gry
Od 3 lipca 2011 r. w Warszawie odbywać się będą warsztaty dla rodziców, których celem będzie organizacja wspólnej gry terenowej "Na bajkowym szlaku". Zabawa zaplanowana została na 10 września. Czasu na przygotowanie nie zostało dużo.

Organizatorem pomysłu jest Stowarzyszenie Animacji Kultury Meuma'lo (Pracownia Wschodnia). W przygotowaniach mogą wziąć udział wszyscy chętni, a zwłaszcza aktywni rodzice, pragnący współtworzyć i organizować zabawy dla dzieci. Wiedzą i pomocą służyć będą doświadczeni animatorzy.

Warsztaty dla rodziców odbywać się będą w lipcu i sierpniu. Uczestnicy poznają tajniki pedagogiki zabawy, organizacji gier miejskich, zarządzanie projektem. Poruszane będą także tematy, które zainteresują samych uczestników.

Projekt skierowany jest głównie do mieszkańców Pragi Południe, gdzie odbędzie się finałowa gra. Pierwsze spotkanie już 3. lipca o godz. 16.00 w Pracowni Wschodniej przy ul. Lubelskiej 30/32.

Zapisy na warsztaty prowadzi Artur Zduniuk pod numerem telefonu 510 988 602 lub adresem email nabajkowymszlaku@gmail.com.

Więcej informacji na stronie www.nabajkowymszlaku.prv.pl.