Administracja: Styczeń na NaszaPrzestrzen.pl

Styczeń 2012 r. to najdziwniejszy miesiąc w historii NaszaPrzestrzen.pl. Działania skoncentrowane były bowiem bardziej na "realu" niż "wirtualu". Portal wraz z inicjatywą Napraw Sobie Miasto zgłosiły katowickim radnym pomysł na "nową świecką tradycję" w informowaniu o planowaniu przestrzennym.

Wirtualnie uruchomiony został portal katowice.eco21.pl, czyli twitter pomysłów na lepsze Katowice. Jest on promowany pod własną nazwą, gdyż na razie dotyczy wyłącznie stolicy Śląska, a dokładniej 22 dzielnic tego miasta.

Pomimo tego, że w styczniu pojawiły się tylko cztery teksty i to wyłącznie dotyczące Katowic, portal NaszaPrzestrzen.pl odwiedziło 2 367 unikalnych użytkowników. Mamy więc nowy rekord. Dziękujemy wszystkim czytelnikom, którzy opublikowane teksty przeczytali ponad pięć tysięcy razy.

Największą popularnością cieszył się tekst o "dziwnych" przestrzeniach publicznych Kleszczowa oraz wspomnianej "nowej, świeckiej tradycji". Dziękujemy i zapraszamy do lektury!
Na Facebook'u profil NaszaPrzestrzen.pl ma już 197 fanów. Liczb stałych abonentów newslettera wynosi 72 osoby. Dziękuję wszystkim czytelnikom i fanom, a także zapraszam do zgłaszania uwag na adres info@NaszaPrzestrzen.pl lub na fanpage'u Facebook.

Statystyki postów