Konkurs: Masz talent? Masz VAIO!

Czy Ty Vajesz?
Sony VAIO we współpracy z Pies Czy Suka Design Store oraz magazynem K MAG zaprasza do udziału w konkursie na artystyczny projekt inspirowany najnowszą serią notebooków Sony VAIO E14P. Konkurs ‘Co ja VAIO’ jest skierowany przede wszystkim do studentów i absolwentów artystycznych uczelni i potrwa do 15 czerwca 2012 r.

Malarze, graficy, projektanci, fotografowie oraz inni twórcy mogą zgłaszać swoje projekty, które będą nawiązywały wyglądem lub zastosowaniem do produktów marki Sony VAIO. Spośród autorów zgłoszonych prac jury w składzie Beata i Paweł Konarscy (twórcy pracowni artystycznej Konarska-Konarski oraz Pies Czy Suka), Mikołaj Komar (redaktor naczelny magazynu K MAG) i Romuald Demidenko (historyk sztuki i designu oraz kurator wystaw) wybierze 10 finalistów, którzy będą mieli szansę wygrać najnowszy notebook Sony, tablet oraz wiele innych, atrakcyjnych nagród.

Sonujecie?
- Komputery są dzisiaj nie tylko wygodnymi narzędziami do pracy i zabawy, ale też elementami wyrażania swojej osobowości. Trójkolorowa linia VAIO E14P daje taką możliwość. Została zaprojektowana dla indywidualistów, ceniących niezawodność i bezkompromisowe wzornictwo. Do takich osób skierowany jest również nasz konkurs. – komentuje Piotr Papaj, Rzecznik Prasowy Sony Polska.

- W Pies Czy Suka prezentujemy na co dzień prace wyjątkowych projektantów i artystów różnych dziedzin. Mamy nadzieję, że dzięki ‘Co ja VAIO’ odkryjemy kolejnych – powiedział Paweł Konarski, współtwórca Pies Czy Suka. - K MAG od początku swojego istnienia wspiera niebanalne, artystyczne inicjatywy, które umożliwiają wyrażanie swojej osobowości. Właśnie takim konkursem jest ‘Co ja VAIO’ – dodał Mikołaj Komar, redaktor naczelny magazynu K MAG.

Prace można zgłaszać w dni powszednie od 1 do 15 czerwca włącznie w lokalu Pies Czy Suka przy ul. Szpitalnej 8A w Warszawie w godz. 11:00-19:00. Projekt powinien być wydrukowany na kartce A4 i dostarczony na płycie DVD wraz z plikami .eps i .jpeg o wymiarach 100x70 cm w rozdzielczości 300 dpi. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w środę 20 czerwca.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz materiały do wykorzystania przy pracy dostępne są na stronie http://kmag.pl/cojavaio.konkurs.html